Les Stens - Frankivs'k Goes Electro
Електронна музика, Кліпи, Матеріали, Релізи

Les Stens – Frankivs’k Goes Electro

Цікаві й неординарні музичні ідеї у стилі дєнс-панк від івано-франківської команди Les Stens випромінюють світлий настрій і позитивні емоції, а композиції гурту запам`ятовуються одразу з першого ж прослуховування. Почавши свою діяльність у 2008-му році, Les Stens встигли кардинально змінити своє обличчя шляхом ротації складу і видати цілих п`ять EP-релізів, що заінтригували і зацікавили українських меломанів. Колектив є постійним учасником найбільших українських фестивалів і концертів, адже драйв і потужність франківців є чи не найдоречнішим фактором задля отримання симпатій публіки.
За словами музикантів, вони прагнуть здобути визнання саме в Україні, адже наша інді-сцена в своїй більшості є англо- або россійсько-мовною, тож українська лірика видається в такому стилі у деякій ступені новаторством.
Щодо міні-альбому “Frankivs’k Goes Electro!“, то його хлопці записували на студії Frost Magnetic Records у 2012-му році, і включили до релізу окрім п`яти композицій ще і відеокліп на заглавну пісню.
[soundcloud url=”http://api.soundcloud.com/playlists/10490229″ params=”color=3e3c3b&auto_play=false&show_artwork=false” width=” 100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *