Іван Леньо & Станіслав Паплінський – Воля
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Іван Леньо & Станіслав Паплінський – Воля (Сингл)

Музично-соціальний проект «Пісні війни» триває і наразі пропонуємо вам ознайомитися зі ще одним твором, створеним у його рамках – композицією «Воля» у виконанні воїна АТО Станіслава Паплінського і лідера знаного гурту Kozak System Івана Леньо. Слова цієї пісні Станіслав написав, перебуваючи у ворожому полоні, а використане у ній музичне аранжування створене руками та вміннями львівського музиканта Остапа Панчишина. Запис, зведення та подальший мастеринг треку «Воля», вже звично для проекту відбувалися на студії Jenny Records під наглядом Мар’яна Криськува.

Фронтмен Kozak System Івана Леньо вважає, що твір «Воля» є знаковим через те, що окрім основного, мотивуючого до боротьби меседжу стосовно скорої перемоги, умістив у себе ще одне повідомлення слухачу. «Друга ідея пісні: якщо не вистачає сміливості взяти до рук зброю і вирушити на передову – зробіть усе можливе в тилу. Ця композиція написана воїном, який чітко усвідомлює на чиєму боці правда, чудово знає, хто ворог і що саме необхідно донести усім українцям, щоби вони нарешті відчули реальну небезпеку та об’єдналися навколо єдиної проблеми. Я щиро дякую Станіславу Паплінському за честь стояти разом із ним біля мікрофону», – каже співак.

Спільна композиція Івана Леньо та Станіслава Паплінського стала вже восьмим релізом у форматі проекту «Пісні Війни». Загалом у ньому планується презентувати українцям п’ятнадцять творів, об’єднаних єдиною тематикою, тож надалі на вітчизняних меломанів очікують спільні роботи вояків із Віктором Винником з гурту «Мері», лідером команди «Тінь Сонця» Сергієм Василюком, Тарасом Гавриком, сестрами Тельнюк та іншими виконавцями.

Українська музика: Іван Леньо & С. Паплінський

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *