Ледi Джанк – Танцюючи палати
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Ледi Джанк – Танцюючи палати (Сингл)

А от ви, наприклад, вмієте танцюючи палати? А хлопці з гурту «Леді Джанк» схоже що вміють, ба більше, якщо вірити словам їхнього нового студійного синглу «Танцюючи палати», то за потреби музиканти можуть ще й «співаючи мовчати». Це все, звісно ж, суцільний символізм, творцем якого виступив лідер столичної інді-формації Сергій Гусак, автор тексту свіжої композиції. У свою чергу, музику новинки написав бас-гітарист Lady Junk Михайло Бурлаков. Варто зазначити, що окрім самого треку, учасники колективу оприлюднили у мережі також офіційне lyrics video до нього.

Запис твору відбувався на невеличкій столичній студії звукозапису Crimy Rec, а його зведенням та мастерингом займався Єгор Хаїнський.

«У свіжій пісні «Танцюючи палати» ми хотіли продемонструвати слухачам деякі романтичні рефлексії звичайної людини до світу та соціуму в процесі її становлення і розвитку. Все це, звісно ж, з ноткою драматизму як в музиці, так і в словах. Емоція цього надривного треку передана не буквально, до чого ми власне і прагнули, а з такого собі абстрактно-кольорового боку», – розповів «Нотаткам» вокаліст «Леді Джанк».

Окрім того, він відмітив, що Lady Junk практично завершили студійну роботу над ще декількома новими авторськими композиціями, які мають зовсім скоро, так само як і згадана нами новинка «Танцюючи палати», потрапити у всесвітню мережу.

ЗавантажитиВам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *