Леді Джанк – Знову і знову
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Леді Джанк – Знову і знову (Кліп)

Зовсім нещодавно музиканти столичного інді-гурту «Леді Джанк» оприлюднили у мережі свій новий семитрековий міні-альбом «Я хочу, щоб грав комп\ютер», а наразі хлопці вже готові поділитися з прихильниками ще однією новинкою у вигляді кліпу до однієї з пісень згаданої платівки під назвою «Знову і знову».

За словами хлопців, рішення зняти відео саме до цієї композиції було для них достатньо очевидним, адже саме її музиканти вважають своєю найвдалішою піснею станом на цей момент. Втілювати задум у життя взявся учасник команди Михайло Бурлаков, для якого дана робота стала дебютом у ролі режисера, а також дует операторів Євген Цирень та Андрій Остріковський. Окрім хлопців з «Леді Джанк», у кадрі можна побачити ще й стиліста та за сумісництвом подругу гурту Аню Зірку, яка виконала жіночу роль.

«Пісня «Знову і знову» – це монолог героя, який розстається зі своєю дівчиною. Ніяких суперскладних метафор – це прості роздуми й емоції простої людини. На мою думку, багато хто зможе впізнати у всій цій історії себе, тим більше, якщо вас коли-небудь кидала дівчина», – розповів про головну ідею треку вокаліст гурту Сергій Гусак.

Натомість кліп до композиції дещо розширив та видозмінив сюжет роботи, адже у відео змальовано ситуацію, коли пара головних героїв, перебуваючи у важких стосунках, не може вийти з них, циклічно переживаючи одні й ті самі життєві події.

Українська музика: Леді Джанк – Знову і знову

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *