Леді Джанк – Сумно
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Леді Джанк – Сумно (Сингл)

Зовсім нещодавно, буквально декілька тижнів тому, ми вже повідомляли вас про вихід нового треку під назвою «Танцюючи палати» від інді-гурту «Ледi Джанк», аж ось, музиканти вже встигли підготувати та випустити у світ його наступника – новий студійний сингл «Сумно». Так само як і попередня робота, сьогоднішня прем’єра була записана на київській студії Crimy Rec, а її слова, як зазвичай, написав лідер «ЛД» Сергій Гусак.

Другий за ліком сингл з майбутнього альбому «Леді Джанк» переносить слухача в один день з життя його фронтмена, до часів проживання в гуртожитку ВуЗу. «Пісня «Сумно» була написана в гуртожитку медичного університету, де я свого часу жив, і багато в чому дослівно описує ситуацію й емоції того дня. На обкладинці фотографія однієї з стін кімнати, на яку я випадково натрапив, коли трек був вже майже готовий. Рядок «Лєннон на дверях, Джим на стіні» саме про неї. Ну а всі інші обставини того дня ви вже зможете дізнатися безпосередньо під час прослуховування композиції», – розповів «Нотаткам» Сергій.

Наразі учасники «Леді Джанк» продовжують активно працювати над згаданим нами майбутнім диском, реліз якого планується ближче до кінця поточного року. Але до моменту презентації платівки музиканти обіцяють не забувати про власних слухачів та подарувати їм ще декілька студійних синглів.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *