Ледi Джанк – Нотами
Електронна музика, Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

Ледi Джанк – Нотами (Лірик-відео)

Хлопці з інді-гурту «Леді Джанк» нещодавно анонсували дату виходу свого нового міні-альбому під назвою «Я хочу, щоб грав комп\ютер» – даний ЕР має з’явитися у мережі вже 22 січня. Ну а поки реліз проходить стадію фінальної підготовки до оприлюднення, музиканти презентували його перший сингл «Нотами», долучивши до треку супровідне лірик-відео.

За словами учасників «Леді Джанк», пісня «Нотами» була написана під впливом сучасних тенденцій ренесансу хіп-хоп культури. «Останнім часом ми дуже багато слухали саме цей напрям музики і знайшли у ньому досить цікаві речі. А так як ми писали новий матеріал, опираючись на власні смаки, то і вирішили записати трек у стилі, який для нас актуальний саме зараз. Складнощі викликала саме адаптація репу українською мовою. Ми хотіли, щоб текст звучав не як цитата з підручника української літератури, а як жива сучасна мова. Разом з тим, не хотіли скочуватись у рогулізм. І якщо російськомовна реп-культура досить розвинена, то з україномовним контентом все дуже незрозуміло. Тобто чітких орієнтирів у нас не було. Щодо концепту самої пісні, вона виражає скоріше емоційний стан, ніж якусь конкретику, притаманну реп-виконавцям. На ліричного героя пісні давлять розчарування у сучасній музичній індустрії і незатребуваність музиканта в цілому, комплекс меншовартості аутсайдера. Але, разом з тим, відчуття важливості місії музиканта, як носія культури, спонукає героя продовжувати творити», – коментують для «Нотаток» свою новинку музиканти.

Як ми вже розповідали на початку публікації, на черзі у киян реліз нового міні-альбому 22 січня, а вже 29 січня вони планують продемонструвати загалу кліп на нову версію пісні «Знову і знову», яка також потратить до згаданої платівки.

Українська музика: Ледi Джанк – Нотами

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *