Ледi Джанк – Мамарада
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Ледi Джанк – Мамарада (Сингл)

Інді-рок команда «Леді Джанк» продовжує радувати слухачів своїми новими студійними синглами – деякий час тому ми вже інформували про вихід треків «Сумно» та «Танцюючи палати», а сьогодні хочемо запропонувати вам ознайомитись із ще однією, просто таки гарячою композицією, яка з’явилася у мережі лише кілька годин тому. Новий трек «ЛД» отримав назву «Мамарада» та став вже третім офіційно оприлюдненим синглом з майбутнього повноформатного лонг-плею формації. Автором слів сьогоднішньої новинки виступив вокаліст гурту Сергій Гусак, запис і зведення: Єгор Хаїнський.

«Ми раді представити слухачам третій сингл з майбутнього альбому нашої банди. На цей раз пісню витримано в фанковому стилі, із характерним загальним настроєм. «Мамарада» – це така собі фанкова класична історія про поганих хлопців і хороших дівчат на українській мові», – розповів у коментарі «Нотаткам» фронтмен «Леді Джанк».

Станом на сьогодні, у планах музикантів вже більше немає замислів щодо оприлюднення найближчим часом окремих музичних синглів, натомість учасники «Леді Джанк» мають на меті зробити наступним своїм релізом як раз таки повний вищезгаданий альбом. Слідкуйте за новинами колективу у соціальних мережах!

українська музика

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *