Я хочу щоб грав комп'ютер
Електронна музика, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Ледi Джанк – Я хочу щоб грав комп\ютер (EP)

«Я хочу, щоб грав комп\ютер» – це нові аудіофайли звукової групи «Леді Джанк». Саме так лаконічно охарактеризували вихід свого нового ЕР-релізу самі музиканти, охрестивши платівку дивним стилістичним визначенням Contemporary Ukrainian Pop. Не в останню чергу дане жанрове словосполучення хлопці використали через те, що у їхній новинці застосовано чималу кількість різних семплів та електронних інструментів, а свою актуальну тягу до стилістичних експериментів вони продемонстрували напередодні, на прикладі першого синглу міні-альбому під назвою «Нотами». Його, до слова, було створено ще й під впливом віяння хіп-хоп культури.

За словами киян, це вперше, коли вони на всі сто відсотків задоволені фінальним результатом роботи, а кожен з представлених семи треків став влучним та максимальним втіленням у життя їхніх початкових задумів. «Цей ЕР кардинально відрізняється від того, що ми робили раніше – він сповнений хандри і характерної для жителів територій колишнього СНД туги урбанізованого простору. І хоча його музика вийшла досить похмурою, але вона більш щира та жива, у порівнянні з попередніми релізами», – кажуть учасники «Леді Джанк».

Усі двадцять п’ять із гаком хвилин музичних експериментів від інді-формації наразі доступні для абсолютно вільного ознайомлення на YouTube та SoundCloud, або ж ви маєте можливість підтримати команду та придбати ЕР «Я хочу, щоб грав комп\ютер» на iTunes чи Google Play. Отже, насолоджуємося новинкою та чекаємо на 29 січня, адже, як розповіли «Нотаткам» по секрету музиканти, за задумом, саме у наступний понеділок має відбутися прем’єра відеокліпу до оновленої версії композиції «Знову і знову».

Ледi Джанк – Я хочу щоб грав комп\ютер

iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *