Холоста свобода перетворюється знову на кошмар
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Ледi Джанк – Холоста свобода перетворюється знову на кошмар (EP)

«Довше за назву цього релізу, лише час, який знадобився на його створення», – жартують хлопці з гурту «Леді Джанк» про новопредставлений ЕР «Холоста свобода перетворюється знову на кошмар». До свіжого міні-альбому увійшло шість авторських треків команди, які, щоправда, за своєю суттю не є новими роботами, а радше являють собою частинку улюбленого слухачами, але раніше не виданого офіційно матеріалу. Як зазначають самі музиканти, даний реліз вони планували у якості вдячності своїм прихильникам, а також у якості передвісника скорого видання наступних прем’єр.

«В ЕР-релізі «Холоста свобода перетворюється знову на кошмар» ми зібрали старі пісні, написані, деякі 2, а деякі 3 роки тому. Але, разом із тим, на нашу думку, загальний настрій альбому є достатньо цілісним. Загалом, робота над релізом, починаючи від появи ідеї й аж до моменту презентації, тривала протягом останнього календарного року. Вона була схожа на процес вибору з шафи старого одягу», – розповіли «Нотаткам» музиканти «Леді Джанк».

Учасники столичної команди зазначають, що згаданий нами міні-альбом є символічним завершенням одного творчого етапу та початком переходу до іншого, який характеризується видозміною звучання колективу та новими піснями. І цей перехід, до слова, обіцяє бути достатньо швидким, адже релізи подальших новинок «Леді Джанк» вже точно не за горами.

Українська музика: Ледi Джанк

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *