Ледi Джанк - Буде що сказати
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Ледi Джанк – Буде що сказати (EP)

«Буде що сказати» – саме таку назву отримала дебютна студійна робота молодої столичної команди «Леді Джанк», яку музиканти нещодавно представили широкому загалу, виклавши міні-альбом у всесвітню мережу. Свіжий EP-реліз вмістив у себе чотири авторські композиції гурту та став гарним фундаментом для подальшого творчого розвитку хлопців.

Цікаво, що четверо учасників гурту «Леді Джанк» працюють разом вже більше року, але починали вони зовсім не авторським проектом, а у якості cover-групи із іншою назвою – Dallas. Проте з часом прагнення музичного та самовдосконалення підштовхнули хлопців до зміни формату їхнього проекту, і музична формація з оновленою назвою «Леді Джанк» почала накопичувати свій власний пісенний репертуар у жанрі pop-rock та сумісних до нього напрямках. Новий EP «Буде що сказати» фактично є першими результатами кропіткої роботи музикантів, на яких вони, звісно ж, не збираються зупинятись.

Накопичення треків міні-альбому відбувалося цієї зими на столичній студії Crimy Records, а мастерингом та зведенням матеріалу займалися спеціалісти з Soda Music.

Слідкуйте за новинами та анонсами від молодого колективу та долучайтесь до офіційної спільноти «Леді Джанк» ВКонтакті.

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Twizi says:

    Що за посилання Завантажити на убогий вк. краще тут mega.co.nz розміщайте музику

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *