Леді Джанк - #2
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Леді Джанк – #2 (EP)

Музиканти молодого київського поп-рок гурту «Ледi Джанк» виклали у всесвітню мережу свій другий студійний EP зі скромною назвою #2, до якого, так само як і до першого EP під назвою «Буде що сказати», увійшло чотири україномовні композиції. Додамо, що всі ті, хто уважно слідкує за творчістю молодої формації, вже мали змогу ознайомитись з однією з пісень – трек «Чигрине», написаний на слова Тараса Григоровича Шевченка («Чигрине, Чигрине», 1844 р.), було презентовано в Інтернеті спеціально до цьогорічного Дня Конституції України.

Накопичення нового п’ятнадцятихвилинного EP #2 вже звично для гурту «Ледi Джанк» відбувалося на студії Crimy Records. Мастеринг і зведення: Soda Music. Під час роботи над новим матеріалом хлопцям допомагала учасниця іншого молодого гурту Panivalkova – Ірина Максимова, чий бек-вокал слухачі зможуть почути на новопредставленому міні-альбомі.

Свій новий EP #2 музиканти «Ледi Джанк», так само як і дебютний реліз, виклали у мережу для вільного розповсюдження. Найкращою дякою для учасників гурту будуть ваші коментарі та відгуки про презентований матеріал, які ви можете залиши на офіційних сторінках гурту у соцмережах, а також ваша присутність на майбутніх живих виступах колективу. Слідкуйте за новинами!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *