Led Wind – Плоть
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Led Wind – Плоть (Кліп)

Без малого 120 000 переглядів кліпу за два тижні і жваві дискусії про надмірну (чи ні) ступінь його еротизму. Все це є ознаками беззаперечної успішності нового кліпу «Плоть» вінницького гурту Led Wind – музичної історії про осучаснену дівчинку Лоліту, яка читає книгу з абсолютно не дитячою історією. Стосовно питання деяких глядачів про ступень відвертості ролика, то у цьому аспекті ми з вами можемо покластися на систему фільтрації контенту на YouTube, де відверті відео потрапляють під суворе табу. А з огляду на те, що кліп від Led Wind продовжує активно набирати перегляди, система відеохостингу визнала його цілком задовольняючим правила розміщення.

Ви тільки уявіть, Андрій Поль, фронтмен проекту Led Wind, наразі вважає, що історія гурту вже почала поділятися на два етапи – до відеокліпу «Плоть» та після нього. Та це і не дивно, адже всього лише за тиждень після виходу ролику в digital форматі, команда отримала безліч запрошень стосовно подальшої музичної співпраці та діяльності.

«Ідея кліпу полягає у відтворенні атмосферності набоковської «Лоліти» у сучасному форматі, із привнесенням власного переосмислення твору, та демонстрації мрій тінейджерки-німфетки, розчинених у неоново-багряних тонах пристрасті. Режисер відео, зірковий Gabriel D. Hiram опрацьовував кожний кадр, близько десяти людей працювали над дорогим світлом та димовими ефектами, і в результаті кожний кадр спеціально був зроблений як окрема фотокартина. У палких сутінках перегортаються сторінки книги, і в уяві читачки народжуються сміливі образи, проникнуті відвертим еротизмом», – зазначив у коментарі «Нотаткам» вокаліст Led Wind.

Він також додав, що у найближчих планах гурту значиться цикл гучних концертних презентацій скандального кліпу, а після того тур містами України, та, вперше в історії колективу, закордонні виступи! Ось таку магічну дію приховує у собі поєднання пристрасті та музики. Приємного перегляду!

Українська музика: Led Wind – Плоть

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *