Led Wind – Бажання
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Led Wind – Бажання (Кліп)

Вінничани з гурту Led Wind продемонстрували у своєму новому кліпі під назвою «Бажання» невід’ємні атрибути життя справжньої рок-зірки: тут і палка пристрасть, і звабливі прихильниці, багато музики, розкіш, а також зрада та відчай. Не подумайте, таку назву для своєї нової роботи музиканти обрали зовсім не через те, що їм чогось із вищеперерахованого дуже не вистачає у житті, а через логічне посилання головної ідеї до надзвичайно яскравих емоцій та нестримних щирих бажань.

Цікаво, що кліп «Бажання» є другою частиною циклу відеоробіт гурту, які учасники колективу пов’язують між собою дотичною сюжетною лінією. Спочатку їх планували випустити у форматі трилогії, але, за словами лідера Led Wind Андрія Поля, вона вже фактично переросла у тетралогію та складатиметься у майбутньому з чотирьох елементів.

«Одразу варто сказати, що ця пісня про яскраве щире кохання. А вже інтерпретації відео можуть бути зовсім різними у різних глядачів, адже дехто знайде інший сюжетний підтекст цієї роботи, відмінний від того, що лежить на поверхні. Це щось схоже на своєрідний інтерактивний ролик», – розповів про кліп «Бажання» вокаліст Led Wind.

Режисером свіжого відео виступив Віталій Левицький з PigDestructionUnit, а роль режисера-постановника найпікантніших сцен виконала Юлія Зелена, яка у співавторстві з Андрієм Полем також стала авторкою сценарію згаданої роботи. Головні ролі кліпу «Бажання», окрім самих учасників Led Wind, виконали Ольга Джога та Катерина Гладка, а також, звісно, красень Ford Mustang GT X.

Щодо наступної частини циклу, то наразі над нею триває активна робота. Учасники Led Wind зазначили, що її буде створено спільно з музикантами іншого українського гурту Sunrise, а йтиметься у ній про насолоду життям та неповторною літньою атмосферою. Не пропустіть!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *