Сергій Лазановський & GREENJOLLY - Засинає чорний ліс
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Сергій Лазановський & GREENJOLLY – Засинає чорний ліс (Кліп)

До вашої уваги нова робота «Засинає чорний ліс», яка стала результатом співпраці Сергія Лазановського (він же RIDNYI), якого меломани пам’ятають як переможця «Голосу Країни», та гурту GREENJOLLY, представників України на «Євробаченні» у далекому 2005 році.

В основу новинки покладено маловідому співанку УПА, яка була написана близько сімдесяти років тому. У ній йдеться про партизанський супротив українців радянській системі, який відбувався в тому числі й на Івано-Франківщині, звідки родом і Сергій, і GREENJOLLY.

Сергій Лазановський & GREENJOLLY - Засинає чорний ліс

Фронтмен GREENJOLLY Роман Калин розповів, що цю пісню співали під акустичну гітару ще коли він був старшокласником, що досить дивно, зважаючи на її глибокий зміст. Хто її показав молоді – вже не згадати, але «Засинає чорний ліс» була постійним учасником цих вуличних імпровізованих міні-концертів. До створення оновленої сучасної версії цієї композиції Романа підштовхнув початок повномасштабної війни, коли всі артисти, з якими він співпрацював як саунд-продюсер, поставили свою творчу діяльність на паузу, тож у нього з’явився час і для власної музики.

У свою чергу Lazanovskyi зазначив, що цю пісню було створено немов на одному диханні, дуже швидко та легко. Цікаво, що спочатку Сергій хотів відновити й переробити хіт «Разом нас багато», проте інший гурт його дещо випередив із реалізацією цієї ідеї.

Знімальний процес кліпу «Засинає чорний ліс» відбувався в обласному музеї народної архітектури та побуту (місто Чернівеці).

Сергій Лазановський & GREENJOLLY – Засинає чорний ліс

Ось деякі відгуки про роботу:

  • «Дякуємо за вашу працю, дякуємо за неймовірну українську пісню. Підтримуємо і цінуємо своє»;
  • «Добре, що ми виросли в українських родинах, розуміємо зміст пісень… Бережи Господи наших воїнів і їхні родини»;
  • «Як завжди чудове виконання, голоси прекрасні, а пісня потужна і проникає глибоко в душу»;
  • «Дуже гарний дует! Рада, що Лазановський знайшов себе, не згубився. Усі його пісні гарні і пасують йому! Молодчина хлопака, не даремно за тебе голосувала»;
  • «Моя душа радіє, бо відроджується справжня українська пісня і українська музика»;
  • «Пам’ятаю цю пісню ще з 80-х років! ЇЇ виконував гурт музикантів у ресторані біля Львова і жодна московитська падлюка не могла навіть пікнути про заборону пісні! Дякую співакам за гарне виконання».

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *