LAZANOVSKYI & DARIKA - Сила козака
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

LAZANOVSKYI & DARIKA – Сила козака (Кліп)

Тріумфатор одинадцятого сезону шоу «Голос країни» Сергій Лазановський (він же RIDNYI) спільно з молодою співачкою DARIKA (у житті Дарина Луцька) презентували дуетну роботу під назвою «Сила козака». В основу пісні покладено лірику відомої вітчизняної поетеси Марусі Чурай. За словами музикантів, їхня колаборація має на меті закликати молодих артистів творити українською та популяризувати вітчизняну культуру.

Пісня «Сила козака» є патріотичним зверненням до всіх українців, які століттями боряться з російським гнітом. Вона є посланням до тих поколінь, які віддали життя за Україну. Це болюча історія родини всіх наших захисників, які не повернулися додому.  Окрім того, у рядках композиції також оспівуються жінки-берегині (матір, кохана, або ж донька), як уособлення сили та духу. 

LAZANOVSKYI & DARIKA - Сила козака

«На мою думку, саме сьогодні ми маємо долучати підростаюче покоління до свого, до всього українського. Наразі ми маємо сіяти зерна культури таким чином, щоб через десятиріччя жнива дали свій результат», – коментує LAZANOVSKYI.

Зйомки кліпу «Сила козака» тривали один день та відбувалися у декількох автентичних локаціях Івано-Франківщини. Цікаво, що для знімального процесу Сергію довелося перебороти власну фобію – гіпофобію (патологічна боязнь коней).

LAZANOVSKYI & DARIKA – Сила козака

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *