LAURA MARTI – Все буде добре
Матеріали, Популярна музика, Релізи

LAURA MARTI – Все буде добре! (Альбом)

«Кожен мій альбом – як нове знайомство з самою собою», – каже Лаура Марті.

Нова робота співачки – ода найціннішому, що у нас є: кохання і життя. Щирий діалог зі слухачем про силу духу та віри. «Все буде добре!» – це 10 життєстверджуючих пісень, які зігрівають. Не дарма альбом виходить саме зараз – напередодні новорічних свят та Різдва.

«Це свого роду подарунок моїм слухачам. А настрій і навіть сама назва альбому – моє побажання їм на цілий рік вперед!», – зізнається Лаура.

Визнана зірка української джазової сцени, на новому альбомі робить сміливий крок в сторону нових музичних орбіт – поп-музики, поп-року, соулу і фанку. Разом з тим, це перший повністю україномовний альбом Лаури. Новий виклик самій собі по частині лірики та текстів.

«Я експериментую, але ніколи собі не брешу. Для мене це найголовніше. Я створюю тексти і музику так, як того вимагає в цей момент моя душа. Думаю, що саме цю свободу повинен мати справжній музикант, артист. Співати треба тільки про те, у що сам закоханий та у що щиро віриш. Інакше діалог зі слухачем буде штучним. А це нікому не потрібно», – міркує Лаура.

Кожна пісня альбому – це справжня історія з життя співачки або людей, що її оточують. Так, найдраматичніший і зворушливий номер альбому «Жити» – це реальна історія про боротьбу молодої дівчини за своє життя. «Я думала про те, чим ще можу підтримати цю людину? Прийшла додому і написала їй пісню », – згадує співачка.

Від пронизливої балади до запальної пісні про закоханість. Слідом за «Жити» звучить один з майбутніх хітів альбому «Очi». Так, від пісні до пісні альбом змінює темп, окрас, настрій і виходить до патетичної коди потужного синглу «Вiриті в найкраще», де голосу Лаури вторить зоряний склад бек-вокалістів.

Тут джаз – лише один з елементів, що розчинився між потоком щирих емоцій і відгомонами улюбленої музики Лаури різних років. Легкий немов вітер софт-рок та елегантний поп-рок групи Coldplay, меланхолія і нерв «пізньої» Земфіри, сонячний фанк накшталт групи Incognito і м’який лаунж.

«Все буде добре!» – масштабний запис, в якому прийняли участь дванадцять музикантів. Альбом, над яким працювали відразу три саунд-продюсера: В’ячеслав Шевченко, Юрій Шепета (один з авторів музики для балету The Great Gatsby) і молодий музикант Ігор Агріч, відомий по роботі з Джамалою і групою Електромед.

Реліз доступний для стрімінга і купівлі з 13 грудня. Видавець – лейбл Mnogo Vody.

LAURA MARTI – Все буде добре!
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *