Laud – Вигадав
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Laud – Вигадав (Кліп)

Сьогодні, 3 квітня, в світ виходить новий кліп співака LAUD до пісні «Вигадав». Режисером відео став Максим Ксьонда, відомий за своїми роботами для таких популярних артистів, як Джамала, Христина Соловій, Сергій Бабкін, 5Nizza і ТНМК. Пісню «Вигадав» написали Влад Каращук та електронний музикант Роман Черенов (aka Morphom), автором слів стала Катя Рогова.

«Ідея кліпу мені здалася дуже цікавою та кінематографічною. Хоча ми знімали до глибокої ночі, процес йшов легко. Добре, що потрібно було грати самого себе, а не якогось маніяка-шизофреніка. У відео зашифрована детективна історія, ми розраховуємо на уважних глядачів, які зможуть побачити і зрозуміти сюжет. Я дуже задоволений результатом! Вийшло навіть краще, ніж я уявляв у своїх найсміливіших мріях. Це, друзі, справжній трилер, який вам захочеться переглядати», – каже LAUD.

Новий сингл «Вигадав», разом з іншими піснями дебютного альбому, вперше буде представлений наживо на першому сольному концерті LAUD, який відбудеться 7 квітня в столичному клубі Bel étage (вул. Шота Руставелі 16а). Реліз альбому запланований на другу половину 2018 року.

Українська музика: Laud – Вигадав

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *