Laud – Не Залишай
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Laud – Не Залишай (Кліп)

Дебютний кліп поп-проекту Laud, очолюваного Владом Каращуком (учасник шоу «Голос Країни»), за декілька місяців зібрав без малого 200 000 переглядів на YouTube. І от, сьогодні у вільне плавання мережею вирушає його наступник – свіжий сингл «Не Залишай», так само доповнений офіційним музичним відео. Режисером свіжого кліпу виступила Анна Бурячкова, знана за своєю співпрацею з проектами Onuka, Peter And The Wolves, «Друга Ріка», «Брутто», Pianoбой та іншими. Продюсер: Надя Пожарська, оператор: Світлана Апаріна.

Свіжий ролик не обтяжено якоюсь карколомною сюжетною лінією – у його фокусі знаходиться образ дівчини (Daria Este), до якої, власне, і звертається Laud за допомогою пісні «Не Залишай». Зйомки даного чуттєво-мінімалістичного відео відбувалися у київському Палаці культури ім. С.П. Корольова, а також на студії Pandora. Зауважимо, що текст композиції Влад написав власноруч, а музику до нього створив у співпраці зі знаним вітчизняним саунд-продюсером Романом Череновим (він же Morphom).

Варто додати, що новинка побачила світ за сприяння продюсера Джамали Ігоря Тарнопольського та лейблу Enjoy Records.

На даний момент Laud продовжує працювати над накопиченням нового авторського матеріалу і готується до свого дебютного сольного виступу, який відбудеться 16 березня 2018 року у київському клубі Sentrum.

Українська музика: Laud – Не Залишай

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *