LAUD – Музика
Матеріали, Популярна музика, Релізи

LAUD – Музика (Альбом)

Один з найважливіших днів у житті артиста Влада Каращука (він же Laud) наразі настав – світ побачив його дебютний повноформатний альбом із промовистою назвою «Музика». За словами виконавця, це його перше вагоме слово у мистецтві і всі дванадцять треків свіжої платівки, хоча і виконані у стилістиці танцювальної поп-музики, але є надзвичайно чесними та особистісними. Він також зазначив, що кожну композицію релізу поєднує тематика романтики, стосунків та кохання, і це не дивлячись на те, що серце самого артиста поки що вільне.

«Цей альбом – про музику в світі, де її дуже часто замінюють на підробку», – коментує автор.

До дебютної платівки LAUDа потрапили дев’ять авторських україномовних треків, дві пісні російською мовою та ще одна композиція англійською. Студійна робота над лонг-плеєм «Музика» проходила на студії 8х8, за участі саунд-продюсера та відомого електронного музиканта Романа Черенова (Morphom). Саме він, спільно із LAUDом, виступив автором більшості музики та аранжувань платівки, а над створенням текстів пісень допомагала працювати вокалістка формації INAIA Катерина Рогова.

«Півтора роки тому нас з Владом познайомив Ігор Тарнопольський. Почалась робота над матеріалом для LAUD. За цей період ми провели сотні годин на студії, та наразі – прем’єра альбому! Я маю купу історій із студійного життя, приємно було спостерігати за розвитком Влада в цей період. Дякую Каті за допомогу в роботі над текстами та всім, хто був причетний. Але розслаблятись рано, головне попереду! А ви вже послухали альбом?» – запитує меломанів Morphom.

LAUD – Музика

Придбати
Підтримати «Нотатки»


Окрім того, до трек-листа дебютної платівки увійшли дві знакові для LAUDа композиції: пісня Waiting, з якої він приймав участь у цьогорічному нацвідборі до «Євробачення» і народна співанка «Подоляночка», до якої одночасно з альбомом було презентовано відеокліп за режисури Георгія Василюка.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *