LAUD – 2 дні
Матеріали, Популярна музика, Релізи

LAUD – 2 дні (Сингл)

Співак Влад Каращук, більш відомий на псевдо Laud, оприлюднив свою конкурсну композицію «2 дні», з якою зовсім скоро змагатиметься за право представити Україну на цьогорічному Євробаченні. За словами виконавця, ця композиція, як і більшість його пісень, про кохання, а якщо точніше, то про розлуку з коханою людиною.

Співавтором пісні «2 дні» виступив Іван Клименко, відомий широкій аудиторії тим, що написав трек «О, мамо» для Нацвідбору команді «Сальто назад» у 2017 році, яку він же і продюсує. Окрім нього, до створення новинки долучився Станіслав Чорний.

Цікаво, що на обкладинці нового синглу, окрім фото самого співака, можна помітити напис, зроблений за допомогою ієрогліфів, що перекладається як «два дні без тебе».

«Я виступатиму у другому півфіналі Нацвідбору Євробачення під п’ятим номером! Тому шістнадцятого лютого буду дуже чекати на вашу підтримку!» – звернувся до меломанів Laud.

Нагадаємо, що це буде вже другий Нацвідбір для молодого співака – у 2018 році Laud змагався з англомовною піснею Waiting, щоправда зробив це не надто вдало, отримавши в результаті від суддів чотири бали, а від глядачів всього два. Але цього року виконавець налаштований на значно вищий результат, з огляду на пророблену за рік роботу, а також на отриманий досвід.

LAUD – 2 дні

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *