Latur - Зеро
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Latur – Зеро (Кліп)

Львівський альтернативний гурт Latur, який є прямим нащадком відомої нью-метал формації “Анна”, кілька днів тому презентував шанувальникам нове офіційне відео до композиції “Зеро“. Ця пісня дуже символічна для учасників молодого колективу, адже рівно рік тому вони почали свою діяльність заново, так би мовити з чистого аркушу – із новою назвою і новим, не менш цікавим музичним матеріалом, залишивши позаду довгий і небезуспішний період твочої діяльності. Використавши у новому проекті весь свій музичний досвід і свіжі погляди на музику, Latur стали однією з найпреспективніших команд у своєму жанрі, яка щоденно збільшує коло шанувальників завдяки професіоналізму, якості матеріалу і шаленій енергетиці.

У новому кліпі “Зеро” зібрано кадри з живих виступів гурту, що мали місце під час першого року діяльності Latur, а також неймовірну підтримку публіки, яка вже характерно присутня чи не на кожному концерті гурту. У своїй анотації до відео учасники колективу щиро дякують кожному шанувальнику, зазначаючи, що все, що створює гурт – лише для них і завдяки ним.

Нагадаємо, що в 2014 році, після публікації декількох синглів і відео, Latur приступають до запису свого дебютного повноформатного альбому, роботу над яким сподіваються завершити ближче до кінця весни, тож слідкуйте за новинами від гурту.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *