Latur - Темні справи
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Latur – Темні справи (Альбом)

Музиканти молодого альтернативного гурту Latur, який з’явився на українському музичному поприщі після розпаду іншого відомого колективу «Анна», цієї ночі (5 серпня 2014 р.) презентували слухачам свій дебютний повноформатний альбом «Темні справи». Наразі платівка доступна у форматі online edition і відрізняється від виданого на фізичних носіях аналогу відсутністю треку «Молот» та попередніми версіями оприлюднених раніше синглів. Зокрема, у якості синглів учасники Latur оприлюднювали треки «Слово Короля», «Втрати», «Ульвер» та «Зеро», на останній з яких було також відзнято офіційне концертне відео. Придбати свою власну копію платівки «Темні справи» всі бажаючі зможуть вже найближчим часом.

Щодо назви гурту, то вона походить від героя книги Миколи Фробеніуса «Каталог Латура, або Лакей маркіза де Сада», який не мав змогу відчувати біль і проводив химерні анатомічні дослідження з метою зрозуміти і вивчити це досі невідоме явище. Микола Фробеніус досить вдало поєднував вигадані факти із реальністю, так само як і гурт Latur гармонійно поєднує у своїй творчості фантазії з реальним життям.

До речі, для тих, хто бажає наживо почути творчі напрацювання від хлопців з Latur, варто вже зараз почати спаковувати речі на цьогорічний фестиваль ZaxidFest, який відбудеться 8-10 серпня у долині Родатичі, що біля Львову. Шукайте учасників Latur разом з багатьма іншими потужними командами на локації Rock Stage 09.08.2014.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *