Latur - Молот
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Latur – Молот (Кліп)

Учасники львівського alt-metal гурту Latur відзняли нове атмосферне відео на пісню «Молот», що увійшла у дебютний CD формації під назвою «Темні справи». Цікаво, що в онлайн-версії платівки, яку музиканти оприлюднили в Інтернеті, цей трек був відсутній, а ознайомитись із ним раніше мали змогу лише власники фізичної копії альбому на компакт-дисках.

«Дане відео є візуалізацією певного людського відчуття повної скорботи, боротьби і надії. Вручаємо вам «Молот», шановні… Розбивайте своє найбільш темне каміння», – написали на офіційних сторінках соц. мереж хлопці з Latur.

«Це коли ти не бачиш повністю, а в змозі охопити тільки деякі фрагменти… Це коли ти не чуєш всього, а прислухаєшся лише до вібрацій… Це коли ти не розумієш, що відбувається, і намагаєшся домалювати власну істину з обмеженими поняттями… Це коли темрява поглинає, а ти намагаєшся жити у спалахах незрозумілого світла… Це коли у тебе є молот, але ти не завжди у силах його підняти…» – значиться в анотації до нового відео.

Учасники гурту неодноразово зазначали, що трек «Молот» є для них по-справжньому особливим, тож пропонуємо вам ознайомитись із кліпом до цієї нетривіальної композиції.

Теґи: Українська музика, український рок, сучасна українська музика, latur, Кліп, відео, 2015

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *