Latexfauna – Євпаторія
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Latexfauna – Євпаторія (Кліп)

Учасники дрім-поп гурту Latexfauna екранізували свою пісню «Євпаторія» – композицію про «перший сексік», яка стала своєрідною одою дитинству. У ній йдеться про курортний роман у літньому таборі Євпаторії між головним героєм «без досвіду» і вже «досвідченою» дівчиною.

Режисером кліпу «Євпаторія» виступила Ганна Копилова. «Було кльово! Дуже дякую всій команді, ви – царі! Хочу в табір і щоб знову 13!» – коментує вона.

Учасники Latexfauna зазначають, що це одна з найнаївніших та найпопсовіших їхніх робіт, але все це тільки додає їй шарму ретроспективної картини про дитинство 80-90х років. Окрім того, це перший трек, у якому басист Лесь Димань грає слепом.

«А от і обіцяне кіно. Кого батьки в дитинстві відправляли в табір, той зрозуміє всі надєжди і мєчти, пов’язані з тими поїздками. Хоча може в когось були й інші аспірації. Коротше, чек іт аут!» – закликав Лесь.

Зйомки кліпу проходили у дитячому оздоровчому таборі «Каштан», що на Київщині. Фронтмен гурту Дмитро Зезюлін вважає, що перший раз – це завжди трошки ганебно, адже, зазвичай, все стається дуже швидко і єдине що можна почути потім від партнерки – «і це все?». Тому головний герой новинки у першому куплеті признає свою слабину, але потім, все ж таки відважно заходить «на друге коло», адже прагне, щоб його дама була щасливою.

Latexfauna – Євпаторія
Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *