Latexfauna – Surfer
Електронна музика, Кліпи, Матеріали

Latexfauna – Surfer (Кліп)

Маємо для вас відео-історію про те, як «волохатий» вітер цілує такого ж волохатого, тільки вже у прямому сенсі цього слова, серфера. Звісно ж, Київ – це далеко не перше місто, що спадає на думку при пошуку асоціацій зі словом «серфінг», адже Дніпро трохи не схожий на Золоте узбережжя Австралії чи Каліфорнію, втім, у новому кліпі Latexfauna під назвою Surfer мова піде зовсім не про «широкого і могутнього», та навіть не про літній період у цілому.

Тому якщо все, що нагадує вам літо, це декоративна пальма біля ліжка, не поспішайте закидувати власну мрію у далекий погано освітлений закуток свідомості. І хоча головний герой кліпу столичного інді-гурту Latexfauna так і не зловив свою омріяну океанську хвилю (ну принаймні поки що), не забувайте, що будь-яка мрія має магічну властивість рано чи пізно втілюватися у реальність.

«Цей день нарешті настав! Сьогодні ми офіційно випускаємо у світ наш новий кліп, знятий на поп-хіт під назвою Surfer! Це перша наша відеоробота, знята у співпраці з креативним продакшеном BRIX. Що сказати про знімальний процес – холодно було, бл*ть. Всі ми вже з нетерпінням чекаємо, поки ця зима вже нарешті відпустить, але то таке. Словом, перед вами історія про мрію, таку сильну, що її аж видно», – пишуть музиканти Latexfauna у соціальних мережах.

Додамо, що цю зимову історію про літню мару створили режисер Володимир Журавкін, оператор Євген Губренко та продюсер Ірина Пігаль. До речі, Surfer – це дебютний кліп офіційної відеографії Latexfauna.

Latexfauna – Surfer

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Калюжка says:

    Ну але яки же няшка головний герой) Прямо мій улюблений типаж серфера)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *