LATEXFAUNA - Senbernar
Матеріали, Популярна музика, Релізи

LATEXFAUNA – Senbernar (Альбом)

Український інді-поп гурт LATEXFAUNA презентував свій новий повноформатний альбом під назвою Senbernar. Це друга студійна платівка колективу після дебютника Ajahuaska, виданого у 2018 році. Загалом свіжий диск вмістив у себе одинадцять треків загальною тривалістю близько п’ятдесяти хвилин.

«Нарешті твоя мрія здійснилась. Наш альбом Senbernar уже в усiх інтернетах. Ми, якшо чесно, ним дуже довольні, бо він пропітаний усим, шо ми любимо: у ньому стільки ностальгії, у ньому давньогрецькі міфи, джеколондонівські холодні сурвайвали і каліфорнійські перестрілки, скандинавські саги про Месоамерику, компуктєрні ігри й потойбічне життя в мелісових лугах, а ще окрім всієї цієї екзотіки, тут є пієтет до рідного краю, і слава богу, шо ми написали ці пісні до війни, і тут нема кон’юнктури, яку ми прізіраємо. Ми присвячуємо цей альбом нашому любому Богдану Уцесі, великому й доброму Сенбернару, що вивів нас із холодного й темного андерграунду до світлих і теплих людей. Ми дуже за тобою сумуємо. Ваші Діма, Лесь, Саша, Макс, Ілля, ще раз Ілля і Борька», – коментують учасники LATEXFAUNA.

Наразі платівка Senbernar вже доступна для ознайомлення на музичних майданчиках, а вже за кілька місяців музиканти обіцяють видати лонг-плей для колекціонерів на вінілі.

LATEXFAUNA – Senbernar
Музичні майданчики

Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Денис says:

    Яка ж дурня все таки. Вирішили типу закосити під “особливий стайл”, але виходить зовсім не особливо.

  2. Геннадій says:

    Для мене – шедевр ! Дякую за музику.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *