Latexfauna – Lime
Електронна музика, Матеріали, Релізи

Latexfauna – Lime (Сингл)

«Мене в тобі всьо устраює»: закоренілі адепти суржику в українській музиці, учасники інді-гурту Latexfauna, презентують свій новий романтичний трек Lime («Лаймові небеса»), який, за словами музикантів, вже встиг стати для них однією з найулюбленіших пісень власного репертуару. Саме цей трек вони називають своєю «самою нєжною» роботою та обіцяють незабаром презентувати у додачу до нього й офіційний відеоряд зі звабливими дівчатами.

«Lime – це сама лірична пісня з наших. Під неї не встидно прегласить красіву дєвочку чи мальчіка на танець школьної діскатєкі, а може навіть і не школьної. Допустім. Якщо по-чєсноку, то записали ми її вже давно, просто также хотіли відзняти красівий відосік до неї. Ми його покажемо у цю п’ятничку в Києві, у клубі Монтерей (22.06.17), предлагаю прийти туди з літнім настроєнім і таки подивитися тую красоту, попри дощі», – звертаються до підписників у Фейсбук Latexfauna.

До речі, хлопці чудово розуміють, що зараз «времєна таяжолі і батя тупо не дає грошей, бо нада мінять форсунки на Лачєтті», тому пропонують своїм прихильникам прийняти участь у розіграші квитків на майбутній івент. Даний конкурс, а також ще більше вибухових висловів на власній мові Latexfauna, ви можете знайти на сторінках команди у соцільних мережах.

Ну і на останок трохи серйозності: свіжа композиція Lime стала першою ластівкою у співпраці Latexfauna та відомого українського лейблу Moon Records, з чим ми їх щиро вітаємо.

Українська музика: Latexfauna – Lime

iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. ЕВгеній says:

    Мене всьо устраює))

  2. Дмитро says:

    Мене не все устраює. Навіщо так бідно плагіатити? Це пісня Beacon-Pulse.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *