Latexfauna – Lime
Електронна музика, Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Latexfauna – Lime (Кліп)

У хлопців з гурту Latexfauna «все на стилі», в тому числі свіжий сингл про лаймові небеса, а також супутнє до нього відео. Безпосередньо про саму композицію Lime ми вже розповідали читачам «Нотаток», а наразі маємо нагоду познайомити вас з сьогоднішньою новинкою у вигляді офіційного кліпу гурту, режисером якого виступив Олександр Стеколенко. За 2 дні знімальна команда охопила понад десять різних локацій – зйомки відбувалися від оранжереї ботанічного саду у Києві до недобудованої вілли бізнес-магната. Головні жіночі ролі міні-стрічки втілили Олена Мітряєва, Катерина Кубанова та Галина Гуменюк.

Що можна відзначити у найпершу чергу у кліпі Latexfauna? Це, напевно, красива картинка, приємні кольори роботи та безліч вдалих кадрів – все це однозначно справляє позитивне враження, не кажучи вже про голих дівчат, що з’являються пізніше. Це, до речі, дуже схоже на одночасне сидіння на двох стільцях, адже за допомогою «лаймового» ролику хлопці спробували максимально задовольнити естетичні смаки власних прихильників та, разом з тим, створити тематичний контент для каналів накшталт М1/М2. І в цьому немає абсолютно нічого негативного, навпаки, хотілося, щоб телеефіри частіше демонстрували подібні роботи, адже навіть згадані голі дівчата (однозначно формат розважального TV), виглядають у свіжому ролику інді-гурту не вульгарно, а скоріше як приємний для візуального сприйняття елемент.

«Наш кліп наповнено класною естетикою, вона мінімалістична та навіть десь сюрреалістична. Нам подобається робити щось таке літнє, живе, а «грузняк» – то точно не наше», – коментує Lime вокаліст Latexfauna Дмитро Зезюлін.

Додамо, що трек Lime має увійти до наступної студійної платівки столичної команди, разом з ще одною, практично завершеною, піснею-новинкою під назвою «Алое». Чекаємо на наступні прем’єри!

Українська музика: Latexfauna – Lime

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *