Latexfauna – Kungfu
Електронна музика, Матеріали, Популярна музика, Релізи

Latexfauna – Kungfu (Сингл)

«Ранок – це просто планета докрутилась до світла», – філософськи стверджують хлопці з гурту Latexfauna у своєму крайньому синглі Kungfu, який було оприлюднено напередодні. Разом із тим, вони зазначають, що це, напевно, їхня «сама странна» пісня, адже Kungfu – це не просто бійки у виконанні Джекі Чана, а ціла філософія, баланс, закон та любов. Даний трек, як і попередні роботи формації, видано за підтримки відомого лейблу Moon Records.

На глибоке переконання музикантів, світогляд кунгфу полягає у тому, що варто щиро любити все те, чим ти займаєшся, при чому абсолютно неважливо, чи то буде духовне бойове мистецтво, чи просто прибирання у хаті. Словом, не треба сприймати життєві проблеми у якості цілих трагедій, а, як справжня людина кунгфу, варто навчитись усвідомлювати, що всі труднощі – просто тимчасовий перебіг світових справ. Тільки так і можна дійти до просвітлення, – переконують Latexfauna.

Додамо, що згаданий нами сингл Kungfu став вже другим треком з майбутнього повноформатного альбому команди, слідом за піснею Kosmos (детальніше про неї тут). Ну а поки реліз платівки знаходиться тільки у планах Latexfauna, учасники колективу закликають слухачів купувати вже наявні композиції на цифрових майданчиках, адже окрім видання платівки, їм ще треба «зробить ремонти в тих квартирах, які вони зашабашили на концертах».

Latexfauna – Kungfu
Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *