Latexfauna – Kosmos
Електронна музика, Матеріали, Релізи

Latexfauna – Kosmos (Сингл)

Latexfauna презентують перший трек після видання свого дебютного альбому – сингл Kosmos, в епіцентрі якого постать космонавта, що прямує до інших галактик на ретро-ракеті та бачить еротичні сни. Нічого незвичайного, все витримано в стилістиці гурту.

«На початку думали назвати цей трек «Мастурнаут», але чогось передумали. Це історія про пацанчіка, якого в еру космічної експансії не влаштовує просто так взяти і поселитись на якій-небудь новій планеті, Ноуп! Його тягне значно глибше у лоно незвіданого космосу. І оскільки він знаходиться в космосі зовсім один, то і развлєкати себе він теж має сам. Нічого поганого у цьому ми не бачимо. Тоже інколи власноруч себе развлєкаєм. Всі ми люди, хоть і космічєскіє», – йдеться у повідомленні від Latexfauna.

До слова, користувачі соціальних мереж після оприлюднення треку Kosmos були як завжди активні: «Не знаю хто вам пише тексти, але це реально космос»; «Десять космонавточок із десяти!»; «Ну шо тут скажеш? Очєрєдна творчєска удача спіткала наших героїв!»; «Ви настоящі прішельци!».

Додамо, що незабаром Latexfauna обіцяє наживо заграти ще пару нових треків на своєму великому концерті у Києві (23 листопада 2018, 20:00, Atlas). Також, за чутками, найближчим часом хлопці мають взятися до зйомок кліпу до сьогоднішньої новинки, тому слідкуйте за наступними новинами.

Latexfauna – Kosmos

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *