Latexfauna – Doslidnytsya
Електронна музика, Матеріали, Релізи

Latexfauna – Doslidnytsya (Сингл)

Хлопці зі столичного інді-гурту Latexfauna дуже сподіваються, що після релізу їхнього супер-пупер гарячого у всіх розуміннях треку «Дослідниця», хтось із них все ж таки втратить цноту. Як там воно стане, та чи доля нарешті повернеться обличчям до музикантів-гумористів, ми, цілком можливо, дізнаємося вже у наступних роботах гурту, а поки заносимо до переліку цікавої молодої музики вищезгадану «дослідницьку» новинку.

«Трек написав будучи бухеньким за якихось 5 хвилин. У пісні всього 2 акорди: соль і ля. Я її навіть на папір не записував, так, одразу на диктофон. Потім показав пацанам, і за пару репетицій ми задєлали аранж. Це історія про двох ботанів, у яких жевріє дика сексуальність і, рано чи пізно, хтось когось точно вжарить», – відкрив читачам «Нотаток» глибоку сакральну таємницю пісні Doslidnytsya лідер Latexfauna Діма Зезюлін.

Хто кого «вжарить» та коли саме це буде, можемо тільки здогадуватися – можливо це станеться на майбутньому столичному концерті Latexfauna 19 травня (Monte Ray), чи у Львові, 27 травня (FestRepublic), хтозна. Ну а поки до концертів лишається трохи часу, паралельно з підготовкою до виступів, гурт продовжує працювати над новим матеріалом, який поки що і надалі буде видаватися у вигляді окремих web-синглів.

Українська музика: Latexfauna – Doslidnytsya

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *