Latexfauna – Delfinam
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Latexfauna – Delfinam (Сингл)

Latexfauna продовжили морську тематику своїх робіт і після пісні «Євпаторія» вже готові поділитися з меломанами новинкою під назвою «Дельфінам».

«Цей трек ми випустили спеціально до наших пляжних і курортних концертів в Одесі і Києві. А ще того, шо ви наші дільфінчики», – звернулися до прихильників музиканти.

За словами учасників команди, вони довго не наважувалися видавати пісню Delfinam, адже, свого часу написали її «по-приколу», а їхній, на жаль, уже покійний директор Бодя Уцеха, почувши її під гітару, першим «зацінив» цей трек. «Цей реліз нагадує про те, як швидко летить час та присвячується нашому другу Боді Уцехі, який свого часу цю групу відкрив і надихнув на успіх», – пише у соціальних мережах теперішній директор Latexfauna Борис Гинжук.

«Якось так вийшло, що вона не дуже похожа на те, що ми робили раніше. В ній є така дуже cure-івська гітара, new-wave-вовська музична естетика… Со своєй сторони, посвящаю пісню клубу Closer і Олександрі Борц», – додає фронтмен Дмитро Зезюлін.

Зауважимо, новинку було видано до двох майбутніх live-подій: Дуже пляжного концерту на київському ЮБК (31 серпня) і Курортного концерту в Одесі (10 серпня).

Latexfauna – Delfinam
Google Play
iTunes
«Нотаткам» на каву

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *