Latexfauna – Bounty
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Latexfauna – Bounty (Кліп)

Київський дрім-поп команда Latexfauna випустила пісню та кліп під назвою Bounty. Цей трек ідеально прикрасить будь-які літні подорожі, вечірки і просто лінивий відпочинок біля басейну, впевнені музиканти.

«Як і всі наші композиції, пісня Bounty також має конкретний сюжет: вона про мандрівку двох людей однією з екзотичних країн за допомогою моторолера. Трек напханий музичними та ліричними хуками. Саунд треку має перенести слухачів у вісімдесяті роки, до заставок улюблених серіалів з ефектними жінками у яскраво червоних бікіні на високій посадці та рятувальниками зі сталевими м’язами на торсі», – розповіли музиканти гурту Latexfauna.

Над створенням кліпу працював продюсер Іван Крутоус (студія NO STARS), а також відомий режисер з Ізраїлю Інді Хаіт. Стильна мінімалістична відеоробота знята на 16-міліметрову плівку.

«Я дуже радий, що життя звело мене з Latexfauna. Тепер я їхній найвідданіший фанат. У нашій першій відеороботі мені хотілося створити новий образ групи, не тільки зовнішній, а й внутрішній. Тому акцент ми і вирішили зробити на самих хлопцях. Сонце, яке повільно сходить на тлі, символізує прихід весни, світло від сонця поступово проявляє нову Latexfauna», – коментує режисер.

Нагадаємо, Інді Хаіт – відомий ізраїльський режисер, що співпрацює з артистами Близького сходу, Америки та Європи. А кілька місяців тому він зняв дві відеороботи для української поп-діви Тіни Кароль.

Latexfauna – Bounty

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *