LATEXFAUNA – Арктика
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

LATEXFAUNA – Арктика (Кліп)

Український Інді-поп-гурт LATEXFAUNA випустили пісню «Арктика» і кліп до неї. Композиція за звучанням суттєво відрізняється від усього попереднього матеріалу. У ній яскраво виражене Диско 70-х років.

Пісня розповідає історію про науковця, що зазнав катастрофи під час експедиції на Алясці. Його з поміччю собак і магії рятує тамтешній шаман, представник корінного народу Америки, тож ліричний герой повертається додому.

«Я написав цю пісню ще в перший місяць карантину – у березні 2020, – розповідає лідер гурту Дмитро Зезюлін. – Виклав акустичну версію в мережу, і вже на наступний день ми почали отримувати відеозаписи кавер-версій. Одразу прийшла ідея зробити конкурс на найкращу серед наших фанів. Переможець конкурсу виконуватиме кавер у нас на концерті. Відтак впродовж наступного місяця нам надіслали більше 40 версій Арктики, при тому, що ми своє аранжування ще й не починали робити».

За словами учасників гурту, працювати над аранжуванням «Арктики» було нелегко, адже понад 40 варіантів уже були написані, і це дещо морально тиснуло на музикантів.

«Для нас важливо було написати принаймні не гірше, ніж призери, – зізнається Лесь Димань, бас-гітарист LATEXFAUNA. – Здається ми з цим завданням впоралися, хоча серед конкурсантів були просто суперові роботи».

«На мою думку, пісня Арктика вийшла однією з найкращих в історії творчості, – каже виконавчий директор гурту Борис Гінжук, тому випускати її без відео було б гріхом».

Роль продюсера і режисера кліпу узяв нас себе фронтмен Дмитро Зезюлін.

«Для мене подібна робота є новою, тому більшу частину сцен створювали практично навмання. Ми прагнули бути самими собою і продемонструвати ставлення одне до одного. Хотіли лампову атмосферу кохання й затишку. Ми орендували крутий дім на AirBnB, винайняли дим і світло, а ще принесли з дому одяг, який би гармоніював із інтер’єром. Здається, саме так кліпи і знімають», – розповідає Дмитро.

Гурт висловлює особливу подяку Денису Селезньову, який став оператором та монтажером відео «Арктика».

LATEXFAUNA – Арктика

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Олексій says:

    Що значить я перший. ???!!!
    Я щасливий що маю сучасну, незалежну музику в Україні.
    Дякую Вам музики.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *