Latexfauna – Aloe
Електронна музика, Матеріали, Релізи

Latexfauna – Aloe (Сингл)

«Нас лишилося двоє, тільки я і алое», – співають у своєму черговому суперхіті музиканти інді-поп гурту Latexfauna. «Прості сільські хлопці» зі столиці, як самі себе називають музикантами, розповіли у своїй новій композиції історію про старість та самотність, взявши за основу образ старенького дідуся, для якого єдиним співрозмовником лишилася вічнозелена рослина алое на підвіконні кімнати. Головний герой новинки постійно помічає оточуючі контрасти зі старістю у вигляді щойно народженого літа, маленьких цуценят, юної і запашної м’яти, тощо, але ставиться до цього спокійно, усвідомлюючи свою участь у життєвому сценарії.

Перші чернетки композиції Aloe створив лідер гурту Latexfauna Дмитро Зезюлін, просто награючи на кухні під гітару різні музичні замальовки, а вже пізніше кожен з учасників гурту додав до них трохи власної музичної магії. «Насправді у цьому треку в аранжуванні все класно поєдналося – і басова партія і клавіші, і барабани. Але ми дуже виділяємо саме гітарну партію, називаючи її «мачти». Якщо заплющити очі, коли вступає гітара, то можна в уяві побачити ціле поле яхтових мачт, що колосяться біля берега», – кажуть музиканти Latexfauna.

«У нас із пацанчиками вийшов тречок про старість. Бо в старості сплошні плюси: 1) Можна довго обирати те, шо подешевше; 2) Від тебе уважитєльно пахне; 3) Уступають місце; 4) Постійно їси дуже полєзне пєчєньє (тваринки) під чайок; 5) Твої коліна предсказують погоду на раз; 6) Голова міряє атмосферний тиск; 7) Завжди є з ким поговорити на лавочці, або через вікно; 8) Не переживаєш за будущеє; 9) Скоро помреш… Цей список можна продовжувати», – пише у Фейсбук фронтмен Latexfauna, який, до речі, нещодавно знявся для журналу Cosmopolitan (?!) та відповів на кілька провокаційних питань журналістів.

Додамо, що пісня Aloe увійде до першої повноформатної платівки формації, вихід якої буде відзначено великим «ульотним концертом» у столичному клубі Atlas 16 травня 2018 року.

Українська музика: Latexfauna – Aloe

Google Play
iTunes


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *