Lama - Сильні люди
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Lama – Сильні люди (Кліп)

Lama у своєму свіжому відео «Сильні люди» показала, завдячуючи кому наша країна переможе. Дана робота присвячується Збройним Силам України, а також всьому мужньому українському народові.

У кліпі режисер Віктор Скуратовський спробував передати особливу синергію між звичайними українцями та нашими захисниками. Всю ту незламність та силу, яка стала предметом захоплення всього світу.

Особливістю відео «Сильні люди» стали його учасники: тут можна побачити військових, поліцейських, рятувальників, лікарів, волонтерів, цивільних, дітей – всіх тих, хто виконує свою надзвичайно важливу місію та мотивує інших на шляху до звитяги.

Lama - Сильні люди

«Моє особисте бачення цього кліпу повністю співпало зі задумом режисера. До знімального процесу ми залучили не професійних акторів, а реальних героїв сьогоднішньої війни, «сильних людей» у кожному сенсі цих слів. Саме завдяки їм з`явилася ця мотивуюча та переможна композиція. У відео зображена дорога життя, основним напрямком якої є майбуття. Мова йде про наших дітей – задля цього майбуття й згуртувалася вся країна. Коли я спостерігала за зйомками, я вчергове відчула неймовірну гордість за всіх, хто героїчно боронить нас та нашу свободу. Ми дійсно є непереможними, адже ми «спаяні» у єдине ціле. Ми прямуємо до переможного мирного життя разом, нас не можливо подолати чи знищити, адже Україну веде вперед вільний дух, а не безвольність», – розповіла про нову роботу співачка Lama.

Lama – Сильні люди

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *