Lama – Спалені мости
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Lama – Спалені мости (Сингл)

За минулі вихідні дні, як, з рештою, майже завжди і буває, назбиралася порція цікавих новинок від представників сучасної української музики, з якими ми продовжуємо вас знайомити. На черзі маємо прем’єру від гурту Lama та його незмінної фронтвумен Наталі Дзеньків під назвою «Спалені мости», записану на студії 211 (Київ) під керівництвом Ростислава Терешко. Над аранжуванням, зведенням та продюсуванням синглу вже звично працював колишній чоловік Наталі – Віталій Телезін. Окрім вокалістки, у записі композиції «Спалені мости» взяли участь музиканти Євген Кобзарук (синтезатори) та Костянтин Шелудько (гітара). Останній з них, до речі, не так давно презентував меломанам свій сольний музичний проект Ulmo Tree, про який ми вже розповідали читачам «Нотаток».

«Рада представити вам нашу нову роботу «Спалені мости»! Вона надзвичайно близька особисто мені, та, думаю, стане такою для кожного, хто колись втрачав кохання, але не губив надію», – пише у соціальних мережах солістка гурту Lama, авторка слів та музики новинки.

Окрім, власне, самого треку (доступного для купівлі на Google Play та iTunes), до релізу також долучено офіційне lyric video, над яким працювали Ірина Шевченко та Vladko Vladic.

Українська музика: Lama – Спалені мости

iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *