Lama – Спалені мости (Відео)
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Lama – Спалені мости (Відео)

Промоція нової пісні гурту Lama йде повним ходом: слідом за самим студійним синглом, у мережі було опубліковано офіційне tour video «Спалені мости», що являє собою міні-звіт концертної подорожі Наталі Дзеньків і компанії у Лондоні. Режисурою ролика та безпосереднім знімальним процесом займався барабанщик колективу В’ячеслав Охрименко.

«Бережіть щирі почуття, цінуйте ваших близьких, та завжди лишайте у спогадах найкраще!» – пише в анотації до ролика Наталя Дзеньків.

«Виступ, про який йдеться у ролику, відбувся ще в жовтні у столиці Великої Британії. Від того концерту у всіх залишилися найкращі враження, бо Лондон – музична столиця: всюди реклама нових альбомів, всюди концерти, у пабах безперервна музика, діти у бендах грають, шанують закон і не плюються на вулиці. Хотілося би подякувати всім присутнім на концерті за підтримку!» – розповів нам про подорож гітарист «Лами» Костянтин Шелудько.

До речі, з дебютним альбомом сольного проекту Костянтина під назвою Ulmo Tree ви завжди можете ознайомитися на нашому ресурсі за наступним лінком. Наразі вже триває робота над наступним релізом формації, який, скоріш за все, вийде у форматі міні-альбому з долученням до складу ще декількох музикантів, тому будемо тримати вас у курсі новин!

Українська музика: Lama – Спалені мости

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *