Lama – Привіт, привіт
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Lama – Привіт, привіт (Сингл)

Lama презентує романтичну весняну композицію «Привіт, привіт», яку співачка створила, поки її саунд-продюсер був у від’їзді. За словами Наталі Дзеньків, цю пісню вона написала саме тоді, коли Віталій Телезин спокійнісінько вирушив у відпустку і, вирішивши не чекати його повернення, майже одразу попрямувала на студію (211 Recording Studio) для запису «демки». Коли Наталя надіслала Віталію вже записаний чорновий варіант композиції, саунд-продюсер, звісно, дуже здивувався, але не сприйняв це за демарш і гідно оцінив новинку, трохи пізніше відшліфувавши її по приїзді (рояль, аранжування, програмування).

Загальна робота над треком, від моменту появи ідеї і до миті оприлюднення фінальної композиції, зайняла близько трьох місяців. «Це неймовірна близька для мене робота. Композиція «Привіт, привіт» є моїм зверненням до друзів, близьких, рідних, та до Всесвіту в цілому. Вона втілює період мого життя, коли я пройшла крізь певний досвід, туман матеріального світу у переслідуванні примарного кохання, яке, у фіналі, розчинялося, наче цукор у гарячій воді. Це той досвід, коли ти покидаєш ілюзорний світ, усвідомлюєш справжню істину, та цінуєш те, що робить тебе дійсно щасливою людиною», – коментує Lama.

Вона також зазначила, що вважає пісню «Привіт, привіт» достатньо містичною роботою і саме таку атмосферу Наталя хотіла би зберегли і в майбутньому кліпі до цієї композиції. Слідкуйте за новинами та не пропустіть прем’єру відео.

Українська музика: Lama – Привіт, привіт

iTunes
Google Play
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *