Lama – Привіт, привіт
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Lama – Привіт, привіт (Кліп)

«Тим, чим я живу зараз – про те я і пишу», – каже Наталя Дзеньків, фронтвумен гурту Lama, коментуючи прем’єру своєї нової роботи «Привіт, привіт». Мова йде про свіжий атмосферний відеокліп, знятий у Португалії відомим кліпмейкером Віктором Скуратовським. Зйомки проходили у лісі та на мальовничому березі океану в природничому парку Sintra-Cascais.

«Це дуже чуттєва історія. Відео відзняте у кінематографічній естетиці, тому кліп цілком можна назвати справжнім кіно. Він дуже незвичний у порівнянні з тим, що було до цього часу, що ми презентували раніше. Словом, перед вами атмосферна та магічна робота», – розповідає фронтвумен гурту Lama про свою нову міні-стрічку, яка закінчується пристрасним поцілунком із головним героєм.

До слова, головну чоловічу роль кліпу «Привіт, привіт» виконав гітарист гурту Lama Костя Шелудько, який, якщо вірити повідомленням у мас-медіа, під час зйомок врятував Наталю, та буквально виніс співачку на руках із штормового океану. Нагадаємо, що близько півроку тому Костя презентував міні-альбом власного інді-проекту «Ульмо Три», ознайомитися з яким можна тут.

Повертаючись до гурту Lama, зауважимо, що наразі вже планується наступний сингл, який, за словами музикантів, також буде відрізнятися від попереднього матеріалу. Зокрема Наталя відмічає, що вона активно розвивається, знаходить трохи інший напрямок у вокалі, подачі, текстах та музиці, що неодмінно відбивається у нових релізах.

Українська музика: Lama – Привіт, привіт

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. ЗОРЯНА says:

    ОЦЕ ТАК ФІНАЛЬНИЙ ПОЦІЛУНОК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *