Lama - Назавжди
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Lama – Назавжди (Альбом)

Досить довго співачка Наталя Дзеньків і її гурт Lama йшли до презентації своєї третьої студійної платівки під назвою “Назавжди“, адже попередній лонг плей музикантів було видано більше трьох років тому. Минула платівка “Тримай” стала компіляцією кращих пісень виконавиці за весь період творчої діяльності, а також вмістила у себе дві нові на той час композиції – “Жовте поле” та однойменну “Тримай”, які також отримали місце у новому альбомі. Загалом, робота над диском “Назавжди” тривала протягом довгих чотирьох років, що відповідно знайшло відображення і у дванадцяти піснях свіжої платівки, що дещо різняться стилістично і музичним настроєм.

Альбом можна умовно поділити на два пісенні табори – композиції з нагосом на інструментальне звучання і треки із здебільшого електронним аранжуванням, проте всі пісні об`єднано фірмовим почерком Лами, що характеризується незмінною етнікою і мелодикою українських земель. За саме такий, вже характерний і звичний саунд, музиканти дякують Віталію Телезіну, який працював і з минулами релізами виконавців і є співавтором всіх пісень нового альбому.

За словами учасників гурту, вони завжди з оптимізмом дивилися на будь-які труднощі, що час від часу з`являлись на їхньому творчому шляху, от і зараз, декілька переносів дати релізу нового альбому і велика кількість витраченного часу і зусиль наклали, на їх думку, свій позитивний відбиток на довгоочікуваний диск “Назавжди“. Підсумок своєї чотирирічної роботи музиканти вважають вельми гармонійним і дорослим – таким, що здатен перевершити всі здобутки і відзнаки перших альбомів.

Із цікавинок нової платівки можна відзначити співпрацю з трьома симфонічнимим оркестрами, а також більш колективний, у порівнянні з минулим, процес створення всього альбому, що мав місце з появи самої ідеї релізу і завершився аж із фінальним моментом зведення останнього інструменту на диску.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *