Lama feat. Тоня Матвієнко – Мій Милий (Кліп)
Етно та фольк, Матеріали, Популярна музика, Релізи

Lama feat. Тоня Матвієнко – Мій Милий (Кліп)

Як і обіцяли своїм прихильникам Lama та Тоня Матвієнко, їхня нещодавно презентована спільна пісня під назвою «Мій Милий» отримала своє візуальне втілення. Новий кліп для співачок зняв відомий український фотограф та оператор Дмитро Перетрутов, знаний за співпрацею із багатьма українськими виконавцями.

В основу нового відео було закладено твердження про те, що ніколи не треба концентруватися на власних негативних емоціях, особливо коли вони виникають у вас в результаті стресу чи песимістичних настроїв. «Лама» та Тоня Матвієнко хотіли нагадати всім українським жінкам, які знаходяться у стані пошуку своєї долі, що всі негативні моменти життя обов’язково мають своє завершення, адже у цьому світі не існує нічого вічного. За сюжетом музичної міні-стрічки, Тоня, що з’явилась у кліпі в епатажному образі а-ля Леді Гага, відрізає Наталі Дзеньків (вона ж Lama) пасму волосся, що означає прощання з минулими переживаннями і страхами, а також символічне перегортання книги життя на нову сторінку. Ці перукарські експерименти були цілком реальними – саме задля ефектних кадрів нового кліпу «Лама» зважилась на такі радикальні зміни власного іміджу.

«Головне не концентруватися на переживаннях, адже самотність – це водночас і ліки, і отрута. Піснею «Мій Милий» ми хотіли допомогти жінкам, які шукають власну половинку. Донести, що все позитивне ще обов’язково очікує на них попереду. Адже блиск в очах косметикою не намалюєш і якщо ми дійсно чогось прагнемо, то весь Всесвіт буде йти нам на допомогу», – зазначила Lama.

Нагадаємо, що авторкою пісні «Мій Милий» виступила Lama, яка, до того ж планує включити цю композицію до переліку треків свого майбутнього альбому, робота над яким наразі триває.

Теґи: Lama, Тоня Матвієнко, Мій Милий

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. HarshWInter says:

    seeexyy, and cute as always, just like in good old times. Yeeeah

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *