Laliko - Карма
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Laliko – Карма (Сингл)

«Karma is a bitch» – провокаційно співає Laliko у своєму новому треці.

2023 рік приніс співачці та акторці «Жіночого Кварталу» Laliko сміливість бути собою та говорити без цензури на важливі для кожного українця теми.

В новому синглі артистка продовжує розвивати приджазований напрямок своєї творчості, де можна почути вкраплення блюзу та госпелу. Але робить це красномовно, за допомогою провокації та прямолінійності, та не оминає тему війни. Трек «Карма» – це звернення до окупанта, до російського солдата. Артистка нагадує кожному, хто ступає на чужу землю, що карма обов’язково повернеться та знайде кожного.

Laliko - Карма

Кожен рядок треку звучить як прокляття, адресоване «руському солдатові». Laliko не підбирає слів, а її сильний вокал робить кожен рядок ціпкою фразою. Артистка виступає в треці жіночим голосом молодої мами, яка хоче знайти причину як виростають нормальні люди, а як окупанти.

«Ця пісня була написана взимку, після влучання російської ракети в житловий будинок у Дніпрі. І таких випадків у інших містах вже не перелічити. Уся та лють, ненависть і біль вилились у пісню Карма. Найнестерпніше для мене – це життя людей і дітей, які не повернути. У мене теж є дитина і як мати я не розумію як виховували тих дітей, що сьогодні прийшли воювати на нашу землю. Ці питання я і піднімаю в пісні «Карма»».

В найближчих планах Laliko випустити міні-альбом, в який увійде трек «Karma is a bitch».

Laliko – Карма
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *