Lady Aphina – Демони
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Lady Aphina – Демони (Відео)

Звірства агресора та страждання українського народу у новому лірик-відео українського рок-гурту Lady Aphina “Демони”.

«Це відео — чергове нагадування кожному з нас та кожному жителю планети, що поруч з нами на території росії живуть створіння, які загрожують безпеці цивілізованого суспільства, дикуни з ненавистю до всього живого, що танцюють кривавий танок навколо хворого диктатора з імперськими поглядами, бажанням завойовувати чужі землі, влаштовуючи там смерть та розруху», – фронтмен гурту Михайло Опекан.

«Сьогодні наш дім кровоточить і ми всіма силами, наскільки це можливо, намагаємось допомагати латати рани нашої землі, тому за посиланням відкриваємо збір коштів на гуманітарну допомогу в регіони, які знаходяться на сході нашої країни, на передовій під цілодобовими обстрілами. Наразі у нас є можливість забезпечити пальне та транспорт і доставити у важкодоступні місця гуманітарну допомогу. На всі кошти зібрані з цього релізу буде закуплене та доставлене все необхідне за запитами, які ми отримали від місцевих мешканців.

Ми хочемо забезпечити якомога більше людей, тому розповсюдження цього відео від кожного, хто читає цей текст, є особливо важливим», – додають музиканти.

Lady Aphina – Демони

Зима всередині, болісна порожнеча, нова кривава частина історії України, геноцид українського народу терористичним утворенням кривавих демонів, яке вбиває, ґвалтує, катує та руйнує наш дім.

Відеоматеріали взяті з відкритих новинних телеграм-каналів: Proof of war in Ukraine, Zelenskiy / Official, hromadske, Babel, Телебачення Торонто, Радіо Свобода, Азов – Маріуполь.

Lady Aphina – Демони
Слухати або придбати | FB

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *