Олеся Киричук і Віктор Винник – Іменем Кохання
Живі виступи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Олеся Киричук і Віктор Винник – Іменем Кохання (Live-відео)

Вчора у всесвітній мережі з’явилося доволі цікаве концертне відео спільного виконання пісні під назвою «Іменем Кохання» фронтменом гурту «Мері» Віктором Винником та переможницею телепроекту «Шанс» Олесею Киричук, яким ми, звісно ж, спішимо поділитися з вами. Зйомки ролику відбувалися у Львівській національній опері під час великого сольного концерту Олесі Киричук у супроводі оркестру та за підтримки рок-гурту «Патриція».

Цікаво, що сама композиція «Іменем Кохання» була написана Віктором Винником ще наприкінці 90-тих: спочатку автор хотів запропонувати її для виконання Ірині Білик, але якось тоді не склалося. Тож після цього згаданий твір без варіантів відправився в далеку музичну шухляду очікувати кращих часів, які трапилися вже у 2010 році, коли лідер «Мері» розпочав свою співпрацю з молодою співачкою Олесею Киричук у якості автора її пісень та саунд-продюсера. З часом ця творча командна робота вилилася у добрий десяток знаних творів, і коли Віктор згадав про призабуту пісню «Іменем Кохання», одразу ж запропонував Олесі виконати її дуетом. Саме тоді, у 2012 році, спільний трек було записано студійно. До речі, станом на сьогоднішній день, вона лишається єдиним дуетом зі співачкою у репертуарі вокаліста.

Повертаючись до вищезгаданого концерту Олесі, варто зазначити, що тоді ця пісня вперше прозвучала публічно. Саунд-продюсером того минулорічного концерту виступив Остап Панчишин, про якого ми, до речі, тільки-но згадували в іншій сьогоднішній публікації, а зйомкою займався його молодший брат Олесь Панчишин.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *