Олеся Киричук – В зеленому гаю
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Олеся Киричук – В зеленому гаю (Кліп)

Нещодавно оприлюднений трек української співачки Олесі Киричук отримав свій візуальний супровід – переможниця проекту «Шанс» та конкурсантка шоу «Голосу країни» презентувала у мережі свій новий відеокліп до треку «В зеленому гаю». Про саму композицію виконавиці ми вже писали на сторінках «Нотаток», тож якщо у вас виникне бажання дізнатися про згадану пісню більше, можете зробити це за наступним посиланням. Щодо свіжого ролику, то його було створено у співпраці з режисером-мультиплікатором, лауреатом відомого міжнародного фестивалю «Золота пектораль» Сергієм Гармашем, а також відео графом Сергієм Дядько.

У новому кліпі «В зеленому гаю», виходячи з тематики композиції, проводиться паралель між минулим та сьогоденням, зокрема, в призмі любові під час війни. Як зазначили автори ролику в анотації, сюжет роботи побудовано на нелегкій жіночій долі – щасливої та світлої на початку та трагічної наприкінці.

«Дорогі друзі, я дуже рада представити на ваш розсуд новий кліп, над яким достатньо довго та напружено працювала наша творча команда. Ця історія стара як світ, та, на жаль, вона знову стала актуальною в нашій країні. Двоє людей дуже люблять одне одного, але їхню ідилію руйнує війна…Буду надзвичайно вдячна всім вам за поширення цієї дуже важливої та особливої для мене роботи», – написала у соціальних мережах Олеся Киричук.

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Андрій says:

    Сподобалось, дякую

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *