Анонси, Матеріали

Анонс: Київська весна у стилі indie

Встигли скучити за весною, музичними фестивалями та якісним саундом? Тоді запрошуємо всіх охочих меломанів на велике дійство під назвою Kyiv Spring Indie Rock Festival, яке відбудеться 4 березня 2016 року о 19:00 у столичному клубі MonteRay Live Stage.

У цей вечір свою потужну концертну програму вам продемонструють гурти HIELS (Indie pop, britpop), Give me the Light! (dance-punk, indie-rock), On The Wane (Post-punk, noise rock, shoegazing) та Simon Stone (dance-punk). Вхідні квитки, вартість яких складає 80 та 120 грн. (фан-зона та сидячі місця на 2 поверсі відповідно), ви можете з легкістю придбати за наступним посиланням. Кількість сидячих місць достатньо обмежена, тож поспішіть.

Зазначимо, що цей міні-фестиваль став послідовником зимового live-у Kyiv Winter Indie Rock, який пройшов 4 грудня в музичному комплексі «Тиква». На цей раз організатори обіцяють познайомити публіку з ще більшою кількістю цікавих молодих інді-команд, та, виходячи зі збільшення розміру закладу, ще більшу кількість цікавих гостей та спілкування. Приєднуйтесь!


KSIRF

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *