KVRK – KyT
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

KVRK – KyT (Сингл)

Трохи якісної електронної музики до ваших ранкових стрічок новин! Сьогодні ми пропонуємо вам ознайомитись зі свіжим синглом «KyT» у виконанні зовсім юного музичного проекту KVRK з міста Чернівці. До слова, нова пісня стала лише другим оприлюдненим треком формації, слідом за попередньою роботою «Горизонт Подій», доступною для прослуховування та придбання на SoundCloud та Google Play відповідно.

«Ідея треку «KyT» загалом є досить масштабною та полягає в неправильному (на мою думку) напрямі розвитку людей на нашій планеті. І такі важливі події, як смерть зірок у космічному просторі, зміна їхнього стану, створення нових об’єктів після цих процесів є знеціненими нами і переведеними у примітивні бажання, які нічого не дають для розвитку, а існують тільки для тимчасового задоволення. Це по суті і є той «КуТ», про який говориться в тексті», – розповів «Нотаткам» засновник DIY– проекту KVRK на ім’я Володимир (у минулому барабанщик та співзасновник гурту Far For).

За його словами, у діяльності KVRK він прагне відійти від розповсюджених пісенних тематик на зразок кохання, патріотизму чи релігії, натомість сконцентрувавшись на науково-популярній тематиці електронних треків. Варто також зазначити, що в творчих планах музиканта наразі значиться подальше накопичення авторського пісенного матеріалу, а вже починаючи з другої половини 2017 року – його концертна презентація. Слідкуйте за анонсами та новинами від KVRK у соціальних мережах!

KVRK – KyT

Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *