Квіти Канзасу - Пісні
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Квіти Канзасу – Пісні

Друзі, пропонуємо вам ознайомитись із діяльністю ще однієї цікавої музичної формації під назвою “Квіти Канзасу“. Запорізький гурт, незважаючи на дещо різні стилістичні вподобання його учасників, обрав для своєї творчої діяльності альтернативний звук сучасного українського нью-метала, вдало доповнений і приправлений україномовними текстами. До речі, українська лірика є для музикантів своєрідним протестом і протиставленням практично повністю россійськомовному середовищу рідного міста. Протестом, до якого лежить душа.
Датою створення альтернативного колективу вважається 2010 рік, коли було розпочато пошук власного унікального звуку і музичної спрямованості. Вже за два роки слухачам було презентовано перші напрацювання “Квітів Канзасу” у вигляді декількох демо-записів. У перший демо-реліз гурту увійшли чотири композиції, серед яких були “Один крок“, “Псих“, “Загубленний” та “Особисто“. Саме у цьому році відбулися перші живі виступи для багаточисленної публіки рідного для хлопців Запоріжжя, які з часом все розширювали і розширювали свої географічні межі.
Наразі музиканти можуть занести до свого архіву виступ на великих фестивалях на зразок “Тараса Бульби 2013″ і численні клубні концерти. На сьогоднішній день хлопці готуються до видання першого студійного міні-альбому, не забуваючи час від часу радувати своїх прихильників новими композиціями.
[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/playlists/18046835″ params=”color=3e3c3b&auto_play=false&show_artwork=true” width=”100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *