квіткіс - Зорі
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

квіткіс – Зорі (Відео)

7 липня, на Купайла, київський гурт «квіткіс» презентував сингл «Зорі», який стане частиною нового альбому поп-панків «Ритмоплин», що вийде наприкінці літа.

Відомо, що до плавтіки увійде 9 треків, а також «бонуси та аудіосюрпризи».

За словами музикантів, «Ритмоплин» буде концептуальний, як і попередні релізи «квіткіс», однак цього разу вони вирішили відійти від залучення основного ліричного героя, який був присутній на платівках «Квіткіс» і «Всяка музяка».

«Пісні альбому «Ритмоплин» будуть такими собі присвятами, а подекуди й одами, культовим українським гуртам, завдяки яким наша альтернативна сцена розвилася і не загнулася. Наприклад, «АННА», «Пан Пупец’», «Димна Суміш», MERVA, «Мертвий Півень» і іншим іконам», – коментують учасники «квіткіс».

Трек «Зорі» у рамках придуманого концепту – «шаноба Олегу Скрипці й групі «Воплі Відоплясова», чиї альбоми – від «Або або» до «Були деньки» – виховали купу поколінь меломанів й стали справжнім скарбом української культури».

«ВВ епохи Скрипки, Піпи, Сахна, Рогачевського, а ще раніше й Здоренка, – це база, ґрунт і фундамент. Будем вважать, що пісня «Зорі» – це наша подяка легендарним чувакам за все, що вони зробили (і роблять) для становлення української музики», – говорить фронтмен «квіткіс» Діма Войналович.

квіткіс - Зорі

Цікаво, що музичний рисунок композиції придумав ексучасник Roll Models Назар Миколаєць. Це вже не перша співпраця Назара і «квіткіс»: попередній результат творчої колаборації вилився у пісню «Анатомія».

Новий сингл, як і всі інші пісні для «Ритмоплину», записував, зводив і мастерив уже традиційно Костянтин Шелудько з проєкту «Ульмо Три».

Крім того, «Ритмоплин» – це перший реліз «квіткіс», який вони записували у якості квартету – на постійній основі до гурту приєдналася бас-гітаристка Марина Завадська.

«Маринка дуже гарно влилася в гурт. Вона шарить квіткісовський вайб і привнесла в нашу музику ще більше качовості і краси. Тепер її стильовий зелений бас роз***бує не лише на живих виступах, але й на студійних записах. Звикайте!» – розповів «Нотаткам» Дмитро.

До «Ритмоплину» окрім “зоряного” синглу увійдуть також треки, які давно лунають на концертах квіткіс. Зокрема «Джа», «Тра-ла-ла-ла-ла» і «Голуб».

квіткіс – Зорі
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *